Прикочування ґрунту - обов'язковий інструмент ресурсозберігаючого землеробства для підвищення врожайності
Робочі органи з чавуну, комплектується кільцями клинчатого меншого діаметру і зубчастими - більшого діаметру.
Застосовується перед посівом і для вирівнювання поверхні, розбивання грудок і відновлення структури грунту. Також використовувати після сівби, що сприяє отриманню більш дружніх сходів і прискорює вегетацію.
Придатний для всіх типів грунтів.
Переваги використання:
- вирівнювання поверхні поля і розбивання грудок;
- поліпшення контакту насіння з грунтом;
- утримання вологи;
- зменшення ерозії ґрунту, а також поліпшення структури грунту.
Робоча ширина захвату 6 м, маса 2 800 кг, комплектується дисками клинчатими діаметром Ø460 із чавуну і дисками зубчатими діаметром Ø470 із чавуну.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 6000 мм |
| Рабочая скорость | 20 км/ч |
| Транспортная скорость | 20 км/ч |
| Наружный диаметр клинчатого кольца | 470 мм |
| Наружный диаметр зубчатого кольца | 460 мм |
| Потребность в мощности трактора | 80 л.с. |
Информация для заказа
- Цена: 358 000 ₴


