Прикочування ґрунту - обов'язковий інструмент ресурсозберігаючого землеробства для підвищення врожайності.
Відмітна особливість котка – застосування кільця кільчатого КЗК діаметром Ф460 з вільно рухаються проміжними кільцями зубчатими КЗК Ф470, які вільно обертаються на втулках, встановлених між клинчатыми кільцями, що значно підвищує надійність, довговічність і ремонтопридатність котка.
Застосування кільця кільчатого КЗК Ф460 з кільцями зубчатими КЗК Ф470 в котках з шириною захвату 9,2 м дозволило зробити каток високоефективним агрегатом за рахунок:
- усунення ефекту "гребеня" землі за рахунок збільшення діаметра робочих органів;
- більш щільного прикочування грунту;
- більш повного подрібнення важких грудок землі.
При виробництві котка були реалізовані конструктивні зміни, спрямовані на підвищення надійності і довговічності:
-регулювання осьових проміжків робочих органів без розбирання підшипникового вузла;
-зміцнення рами в високонавантажених вузлах;
-підвищення жорсткості конструкції котка за рахунок розтяжок;
-використання швидкознімних сполук;
-застосування вдосконаленої конструкції шарнірного вузла рами.
Обробка ґрунту цим котком покращує приплив вологи до насіння, зменшує її випаровування, покращує контакт насіння з ґрунтом і прискорює їх проростання, що призводить до оптимального появи сходів та сталого розвитку культури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 10000 мм |
| Рабочая скорость | 20 км/ч |
| Транспортная скорость | 20 км/ч |
| Наружный диаметр клинчатого кольца | 460 мм |
| Наружный диаметр зубчатого кольца | 470 мм |
| Потребность в мощности трактора | 130 л.с. |
- Цена: 806 000 ₴

