Глибокорозпушувач OSIRIS-9 Деметра
Призначення глибокорозпушувача - знищити плужну підошву, зберегти вологу,допомогти врегулювати повітряно-водний баланс, підвищити рівень родючості.
Глибокорозпушувач сприяє:
- створенню умов для накопичення запасів вологи з повітря і рівномірному її розподіленню;
- збільшенню пористості та покращенню капілярної системи ґрунту;
- активації біологічних процесів, що зумовлюють активний розвиток кореневої системи культур та збільшення врожайності на 12-18%;
- видаленню надлишків дощових та талих вод;
- скороченню опору ґрунту під час проходження тракторів з іншими обладнанням. Відбувається шляхом зменшення щільності ґрунту, а це призводить до економії палива, паливно-мастильних матеріалів та зниженню навантаження на сервіс;
Ширина стійки - 40 мм дозволяє їй витримувати екстремальні навантаження при обробці ґрунту на великих глибинах. Вона комплектується захисним зрізним болтом, що витримує до 10 тонн навантаження, що, в свою чергу, забезпечує надійний захист від поломок. Стійка відзначається високою міцністю та довговічністю. Товщина продільних елементів рами - 20 мм, товщина поперечних труб - 10 мм
Технічні характеристики:
Тип - навісний
Ширина обробки - 4 м
Потужність трактора - від 310 к.с.
Робоча швидкість - 6 км/год
Глибина обробки - до 50 см
Кількість стійок - 9 шт
Відстань між стійками - 45 см
Діаметр котка - 54 см (по зубу)
Габаритні розміри:
довжина - 3,65 м
ширина - 4,07 м
висота - 1,7 м
маса - 3400 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Деметра |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 4000 мм |
| Рабочая скорость | 6 км/ч |
| Глубина обработки | 500 мм |
| Количество рабочих органов | 9 шт |
| Транспортная скорость | 20 км/ч |
| Потребность в мощности трактора | 300 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3650 мм |
| Ширина | 4070 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Масса | 3400 кг |
- Цена: 760 000 ₴








